Maža gudrybė nuotolinėms prezentacijoms: “lazeriukas”

Kai vyksta nuotolinė prezentacija, pranešėjas negali ekrane savo žiūrovams ranka parodyti į svarbiausią PowerPoint skaidrės vietą ir pasakyti: “Žiūrėkit, čia yra mums labai svarbus skaičius…”

Tačiau prezentacijų ekspertas Arturas Laskauskas išduos kai kurias prezentacijų profesionalų paslaptis: kaip įsijungti “lazeriuką”, kad galėtum per nuotolinę prezentaciją atkreipti žiūrovų dėmesį į svarbiausias vietas PowerPoint skaidrėse.

Kaip per nuotolinę prezentaciją atkreipti publikos dėmesį į konkrečią vietą PowerPointo skaidrėje, jeigu pranešėjas negali prieiti prie ekrano ir parodyti jame tiesiog su ranka? Šiame trumpame video parodyta pora mažų gudrybių, bet Jūsų patogumui dar ir tekstinis to paties patarimo variantas pateikiamas žemiau.

Greita ir paprasta galimybė, kurią naudoja prezentacijų profesionalai

PowerPointo skaidrių prezentacija turi būti įjungta demonstravimo režimų (kad per visą ekraną rodytų vieną skaidrę). Kompiuterio klaviatūroje reikia laikyti nuspaudus klaviša “CTRL” ir jo neatleidus, nuspausti klaviatūroje raidę “L” (nuo žodžio “lazeris”). Atsiras raudonas taškas (jo spalvą galima pasikeisti nustatymuose). Su pele judinant tą tašką tarsi lazerio spindulį, galima prezentacijos žiūrovų dėmesį atkreipti į norimą skaidrės fragmentą.

Kai “lazeriuko” nebereikia, klaviatūroje pakanka paspausti klavišą “ESC” ir raudonas taškas ekrane išjungiamas.

Dar viena galimybė parodyta video filmuke, kuris yra šio teksto pradžioje.

Teksto ir prezentacijų pavyzdžių autorius – prezentacijų prodiuseris Arturas Laskauskas

 Įtaigaus prezentavimo mokymai, prezentavimo guru, Prezentavimo ir viešo kalbėjimo mokymai, prezentavimo menas, Prezentacijų mokymai, Prezentacijų seminarai, Powerpoint mokymai, prezentaciju ekspertas Nr 1

Prezentacijų meistriškumo mokėsi  pas pačius geriausius Vokietijos, Austrijos ir Šveicarijos prezentacijų specialistus. Jau daugiau negu 10 metų pagal užsakymus kuria prezentacijų scenarijus ir išskirtines prezentacijų skaidres, kokių kitur nėra. Veda seminarus apie prezentacijas. Yra parašęs populiarią knygą su praktiniais patarimais prezentacijų kūrėjams.

KONTAKTAI

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *