KONSULTACIJOS

Artėja svarbi Jūsų prezentacija, turite per mažai laiko pasiruošti, o rizikuoti nenorite?

efektyvi prezentacija, geriausia profesionali prezentacija, Įtaigaus prezentavimo mokymai, Kaip parengti gerą prezentaciją?, kaip sukurti gerą prezentaciją, Kaip sukurti geras prezentacijos skaidres?, kuria prezentacijas, Powerpoint mokymai, PowerPointo pamokos, prezentacijos sukūrimas, prezentacijų kūrimas, Prezentacijų mokymai, Prezentacijų seminarai, prezentacijų sukūrimas, prezentavimo guru, Prezentavimo ir viešo kalbėjimo mokymai, prezentavimo menas

Leiskite, kad sukurti prezentaciją Jums padėtų patyręs prezentacijų profesionalas ir knygų apie prezentacijas autorius!

Paskambinkite man telefonu +370-616-00021 ir pasirūpinsiu Jūsų sėkme – kad turėtumėte GARANTUOTOS kokybės prezentaciją. Man prezentacijos teikia malonumą, man sekasi kurti profesionalias prezentacijas! Ar tai būtų startuolių konkursas su 200 dalyvių, ar didelio koncerno partnerių metinė konferencija, ar prestižinė verslo vadovų konferencija – jei mane pasikviečia pagalbon, prezentacija būna profesionali ir publika ją išrenka kaip geriausią (arba kaip vieną iš geriausių).

Kuo galėčiau padėti, kad turėtumėte profesionalią prezentaciją? Trumpai ir aiškiai suformuluosiu Jūsų prezentacijos pagrindinę mintį, sudėliosiu stiprius įtikinančius argumentus ir padėsiu parinkti įsimintinus pavyzdžius, sudarysiu struktūrnį scenarijaus planą, prisidėsiu kuriant išskirtines prezentacijas su skaidrių maketavimo programomis PowerPoint, SWAY,  POWTOON, CANVAEMAZE arba Prezi (su 3-D efektais) skaidres, pasiūlysiu originalių kūrybinių idėjų, patarsiu per repeticijas, nuimsiu scenos baimę (pažadu!). Tikslas vienintelis – kad per svarbią savo prezentaciją įtikintumėte ir sužavėtumėte publiką.

Pasinaudokite mano profesionalia patirtimi – niekuo neįsipareigodami paskambinkite pasitarti ir gauti pirmųjų patarimų, o tada jau pats (pati) nuspręsite, ar verta su manimi tęsti bendradarbiavimą ir man mokėti už tai, kad išskirtinai sublizgėtumėte per svarbią savo prezentaciją.

Jeigu norite, kad Jūsų prezentacija būtų ne šiaip sau eilinė, bet pati geriausia profesionali prezentacija konferencijoje, konkurse, įmonės ar produkto pristatyme, susitikime ir pan. – Jūs žvalgotės teisingu adresu. Kreipkitės dėl individualios konsultacijos Jūsų prezentacijai sukurti:  KONTAKTAI

Vienas atsakymas į “KONSULTACIJOS”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *