Dovana Jums: atsisiųskite NEMOKAMAI „20 slaptųjų PowerPoint klavišų”!

Kaip sukurti gerą prezentaciją, kaip parengti gerą prezentaciją, kaip sukurti profesionalią prezentaciją, prezentacijų kūrimas, geriausia PowerPoint prezentacija, įtaigus prezentavimas ir viešasis kalbėjimas, prezentacijų guru, prezentavimo mokymai, prezentacijų seminarai, kuria prezentacijas, profesionalios prezentacijos sukūrimas, kuria prezentacijų skaidres

Kompiuterį galima valdyti ir pele, ir klaviatūros komandomis. Bet kuriant PowerPointo skaidres, ilgesnis pelės naudojimas sukelia rankos riešo skausmus (vadinamoji „dizainerių liga”).

Bent jau aš, daug dirbdamas su PowerPoint prezentacijų skaidrėmis, mieliau naudoju „slaptąsias” klaviatūros klavišų komandas, o ne pelę – taip yra greičiau, nes vietoj kokių 5 pelės paspaudimų tą patį galima atlikti dviem klaviatūros klavišais.

Atrinkau 20 komandų klavišais, kurios pagreitina darbą su PowerPoint skaidrėmis. Jas sudėjau į PDF failą. Atsisiųskite nemokamai ir naudokitės! Tai mano dovana ištikimiausiems svetainės prezentavimas.lt skaitytojams.

Norėdami atsisiųsti, spauskite čia:

Šių patarimų autorius – prezentacijų prodiuseris Arturas Laskauskas

prezentaciju ekspertas Nr 1

Prezentacijų meistriškumo mokėsi  pas geriausius Vokietijos, Austrijos ir Šveicarijos prezentacijų specialistus iš TOP-3 sąrašo. Pagal užsakymus kuria prezentacijų scenarijus ir išskirtines prezentacijų skaidres. Veda seminarus apie prezentacijas. Yra parašęs populiarią knygą su praktiniais patarimais prezentacijų kūrėjams.

KONTAKTAI

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *