Dovana Jums: atsisiųskite NEMOKAMAI!

Kaip sukurti gerą prezentaciją, kaip parengti gerą prezentaciją, kaip sukurti profesionalią prezentaciją, prezentacijų kūrimas, geriausia PowerPoint prezentacija, įtaigus prezentavimas ir viešasis kalbėjimas, prezentacijų guru, prezentavimo mokymai, prezentacijų seminarai, kuria prezentacijas, profesionalios prezentacijos sukūrimas, kuria prezentacijų skaidres

Kompiuterį galima valdyti ir pele, ir klaviatūros komandomis. Bet kuriant PowerPointo skaidres, ilgesnis pelės naudojimas sukelia rankos riešo skausmus (vadinamoji „dizainerių liga”).

Bent jau aš, daug dirbdamas su PowerPoint prezentacijų skaidrėmis, mieliau naudoju „slaptąsias” klaviatūros klavišų komandas, o ne pelę – taip yra greičiau, nes vietoj kokių 5 pelės paspaudimų tą patį galima atlikti dviem klaviatūros klavišais.

Atrinkau 20 komandų klavišais, kurios pagreitina darbą su PowerPoint skaidrėmis. Jas sudėjau į PDF failą. Atsisiųskite nemokamai ir naudokitės! Tai mano dovana ištikimiausiems svetainės prezentavimas.lt skaitytojams.

Norėdami atsisiųsti, spauskite čia:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *