Trumpiausias patarimas – kad prezentacija laimėtų

įtaigus prezentavimas, įtaigus prezentavimas ir viešasis kalbėjimas, Kaip parengti gerą prezentaciją?, Kaip pasidaryti prezentaciją, kaip sukurti gerą prezentaciją, Kaip sukurti geras prezentacijos skaidres?, kuria prezentacijas, kuria profesionalias prezentacijas, patarimai prezentacijai, patarimai prezentacijoms, pateiktis, Powerpoint mokymai, prezentacijų seminarai, profesionali prezentacija

Egzistuoja trys auksiniai principai, pagal kuriuos kuriamos laiminčios prezentacijos. Juos naudoja prezentacijų profesionalai. Jų mokau seminaruose „Prezentacija su kokybės garantija”. Jie suveikia visada ir su garantija.

Bet… Jei manęs paklaustumėte, koks prezentacijų profesionalo patarimas per trumpiausią laiką pagerins bet kurią prezentaciją, aš pasakysiu štai ką…

Tas patarimas – TRUMPINKITE savo prezentaciją, kad ji būtų 30-90 proc. trumpesnė, negu pradinė versija.

Kodėl? Jei paklausite publikos, jums pasakys, kad 80–90 proc. visų prezentacijų yra per ilgos. Prezentacijų profesionalai pridurtų: kuo aukštesnes pareigas užima svarbiausias prezentacijos klausytojas (sprendimų priėmėjas), tuo trumpesnę prezentaciją reiktų jam ruošti (generaliniam direktoriui, valdybos pirmininkui ar investuotojui skirta prezentacija turi neviršyti 5 min. trukmės.).

Tad jei turite mažai laiko svarbiai prezentacijai patobulinti – trumpinkite ją. Nes kai trumpinsite, norom nenorom teks spręsti: kas yra tikrai svarbu, ir kas yra mažiau svarbu (todėl galima praleisti).

Vien tokiu būdu prezentaciją sustiprinsite dramatiškai, jos efektyvumas padidės iki 2 kartų. Kai kada net ir daugiau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *