Kaip apsirengti prezentacijos autoriui?

PowerPoint prezentacija, prezentacijos sukūrimas, kaip sukurti gerą prezentaciją, kaip parengti gerą prezentaciją, prezentavimo ir viešojo kalbėjimo mokymai, prezentavimo ir prezentacijų seminarai

Jeigu prezentacija skirta vos keletui klausytojų – viskas paprasčiau. Tačiau jei teks daryti pranešimą konferencijoje – tenka pagalvoti ir apie tai, kokį vaizdelį “mėgsta kameros”. Ir nepamiršti, kad išvaizdai gali pakenkti mikrofonas, kai jį tenka prisegti prie netinkamos aprangos.

Bendras patarimas

Prezentacijai apsirenkite truputį šventiškiau, negu bus apsirengę jūsų klausytojai. Blogiausiu atveju, jei matysite, kad esate vienintelis su kaklaraiščiu – kaklaraištį nusirišite. Bet jei jums norisi kaklaraiščio – irgi viskas tvarkoj (pvz., turiu klientą mediką, kuris sako, kad jaučiasi geriau, jei eidamas į konferencijos sceną kaip pranešėjas, būna apsirengęs su pilnu kostiumo komplektu įskaitant kaklaraištį).

Šiaip daugumoje konferencijų tipiška prezentacijos autoriaus apranga dabar yra kokybiški džinsai, marškiniai ir švarkas.

Jeigu jus filmuos

Vaizdo kameros nemėgsta, jei visa pranešėjo apranga – juoda (juodos kelnės ar sijonas, juodas švarkas, juodi marškiniai). kameroms nelabai patinka ir visa šviesi apranga (baklti marškiniai ir šviesios kelnės ar sijonas). Kameroms net labai nepatinka margi marškiniai (languoti ar juostuoti) ir smarkiai blizganti apranga.

Jei tvirtins prisegamą mikrofoną

Vyrams prisegami mikrofonai nekelia jokių problemų: mikrofonas segamas ant marškinių ar švarko atlapo, siųstuvas – už nugaros tvirtinamas prie diržo arba kelnių viršaus. Moterims – sudėtingiau tais atvejais, jei jos kaip konferencijos pranešėjos su prezentacija ateina apsivilkusios suknelę. Tiesiog nėra kaip prisegti mikrofono siųstuvą! Patarimas moterims: sužinokite iš anksto, kokį mikrofoną jums paduos konferencijoje. Arba apsirenkite taip, kad nebūtų rūpesčiu su bet kokiu mikrofonu: kelnės arba sijonas ir palaidinė (plius švarkas arba ir be švarko).

Konferencijos dalyvio kortelė po kaklu

Daugumoje verslo konferencijų visi dalyviai ir pranešėjai gauna dalyvio kortelę. Pasikabina ją ant kaklo ir vaikšto. Bet kai ateina eilė jūsų prezentacijai – neikite į sceną su dalyvio kortele, maskatuojančia po kaklu. Palikite ją ant kėdės. Vaizdas nuo to tik pagerės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *