Greičiausias būdas prezentacijai pagerinti

ĮTAIGAUS PREZENTAVIMO MOKYMAI, KAIP PARENGTI GERĄ PREZENTACIJĄ?, KAIP PASIDARYTI PREZENTACIJĄ, KAIP SUKURTI GERĄ PREZENTACIJĄ, KAIP SUKURTI GERAS PREZENTACIJOS SKAIDRES?, KURIA PREZENTACIJAS, KURIA PROFESIONALIAS PREZENTACIJAS, PATARIMAI PREZENTACIJAI, PATARIMAI PREZENTACIJOMS, PATEIKTIS, POWERPOINT MOKYMAI, POWERPOINTO PAMOKOS, PREZENTACIJA, PREZENTACIJA PATARIMAI, PREZENTACIJOS GUDRYBĖS

„Kaip sukurti geras prezentacijos skaidres?” – daugeliui rūpintis klausimas… Aukščiausios kokybės prezentacija nesukuriama greitai. Prie vienos PowerPoint skaidrės aš kai kada dirbu ir 2 valandas, ir daugiau. Bet jei norite kuo greičiau sustiprinti savo prezentacijos skaidres – yra vienas greitas būdas, kai pakanka valandos arba ir mažiau…

Koks tas greitasis prezentacijos patobulinimo būdas? Tiesiog TRUMPINTI prezentaciją ir pirmiausia sakomąjį tekstą. O jei kalbame vien apie prezentacijos skaidres (PowerPoint arba kitokias), tuomet patarimas būtų toks: MAŽINTI informacijos kiekį skaidrėse – ir tekstinės, ir vaizdinės. Kuo mažiau liks, tuo geriau.

Iš savo klientų žinau, kad mažinti teksto arba vaizdų kiekį skaidrėse būna nelengva. Sutinku. Kad būtų lengviau, sudariau trumpą kontrolinį sąrašą. Su juo galite pasitikrinti kiekvieną savo skaidrę. Jeigu į vieną arba daugiau klausimų iš žemiau esančio sąrašo galite atsakyti „Taip” – tai ženklas, kad konkrečioje skaidrėje dar liko galimybių sumažinti tekstinės arba vaizdinės informacijos kiekį.

Kontrolinis sąrašas skaidrėms pasitikrinti:

  • Ar skaidrės tekstas parašytas šriftu, kuris mažesnis negu 32 punktai ir todėl telpa daug teksto?
  • Ar skaidrėje yra daugiau negu 6 eilutės teksto?
  • Ar skaidrės teksto eilutėse yra daugiau negu po 6 žodžius?
  • Ar skaidrėje yra pasikartojančios informacijos?
  • Ar skaidrės tekste yra žodžių, kuriuos išmetus, visvien liktų aišku, kas norima pasakyti?
  • Ar skaidrėje rodomas vaizdas publikai jau gali būti matytas kitose prezentacijose?
  • Ar KIEKVIENOJE skaidrėje yra tokių nebūtinų tekstinių informacijų kaip renginio vieta, data, organizacijos pavadinimas, prezentacijos autoriaus pavardė, puslapio numeris ir pan.?

Jeigu „Taip” – ieškokite galimybių sumažinti informacijos kiekį skaidrėje.

Taip pat skaitykite: 5 patarimai prezentacijoms

Netradicinių prezentacijų apžvalga-2021

Jeigu domitės individualiomis konsultacijomis kuriant svarbią jūsų įmonės prezentaciją arba prezentavimo mokymais – KONTAKTAI

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *