Dar vienas būdas prezentacijai užbaigti

Įtaigus prezentavimas ir viešasis kalbėjimas, Kaip parengti gerą prezentaciją, Kaip pasidaryti prezentaciją, Kaip sukurti gerą prezentaciją, PowerPoint meistriškumo pamokos, PowerPoint: autoritetų patarimai, PowerPoint: patobulinimai per 30 min., Prezentacija naujoviškai, Prezentacija vadovams, prezentacijos sukūrimas, Profesionali prezentacija

Du blogiausi variantai prezentacijos pabaigai – paskutinė skaidrė su užrašu „Ačiū už dėmesį” arba „Klausimai?” Yra dešimtys GERESNIŲ būdų prezentacijai užbaigti. Vienas iš jų – šiame patarime.

Jeigu esate konkrečios temos ekspertas – paskutiniame prezentacijos sakinyje duokite publikai vertingą patarimą (bet tikrai vertingą). Pvz., jei konkrečiai mano, kaip profesionalaus prezentacijų prodiuserio, prezentacija būtų apie tai, kaip sustiprinti prezentacijas ir priartinti jas prie profesionalių prezentacijų, pabaigai mano paskutinis sakinys galėtų būti ir toks:

„Jeigu norite, kad publika Jūsų prezentaciją vertintų geriau negu kitų pranešėjų prezentacijas, 70 proc. laiko skirkite paruošti tam, ką SAKYSITE, ir tik 30 proc. tam, ką RODYSITE ekrane (skaidrėms). O jei matysite, kad stiprioms skaidrėms paruošti nebelieka laiko, kreipkitės į prezentacijų profesionalus”.

Patarimas publikai – 10 kartų geresnė prezentacijos pabaiga, negu rodyti skaidrę „Ačiū už dėmesį”, kurios po 3 dienų niekas neprisimins, nes ji klausytojams neduoda jokios naudos.

Taip pat Jus gali sudominti:

Išmeskite prezentacijos skaidrę “Ačiū už dėmesį”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *