SKAIDRIŲ PAVYZDŽIAI

Štai ką galima padaryti vien su 100 proc. PowerPointo programa – pavyzdžiai iš keleto prezentacijų (vos po porą skaidrių iš kiekvienos prezentacijos):

Dar vienas PowerPoint prezentacijos skaidrių komplekto pavyzdys:

Per pačias geriausias prezentacijas ar pristatymus 55-95% sėkmės ar nesėkmės lemia tai, ką pranešėjas SAKO, ir tik 5-45% sėkmės priklauso nuo to, kokias skaidres pranešėjas RODO EKRANE.

Tas pats galioja ir su naujausiomis prezentacijų kūrimo programomis, konkuruojančiomis su PowerPoint. Kaip pavyzdys – skaidrės, sumaketuotos mokama programa POWTOON (programos kaina metams – nuo 192 JAV dolerių):

Žemiau yra dar kitoks prezentacijos skaidrių pavyzdys, sukurtas su nemokama programa „Sway“ (dešinėj apatiniame kampe yra mygtukai kitai skaidrei perjungti; viršuj dešiniame kampe galite pasididinti prezentacijos vaizdą – mygtukas su 4 rodyklėm).

Dabar bus prezentacijos pavyzdys, kurį sukūriau naudodamas programą „Canva“. Skaidrę perjungsite apačioje per vidurį esančiais mygtukais.

Ir dar vienas kitokių skaidrių pavyzdys, sukurtas su  mokama programa EMAZE:

Powered by emaze

Jus gali sudominti dar keletas pavyzdžių, kur parodyta, kaip nuobodžias skaidres su diagramomis galima perdaryti įdomiau: spauskite čia.

4 atsakymai į “SKAIDRIŲ PAVYZDŽIAI”

    1. Gerb. Daiva, pigiausias būdas – perskaityti knygą „Prezentacija kitaip, arba pamirškite migdančias skaidres“

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *