SKAIDRIŲ PAVYZDŽIAI

Pasižiūrėkite, kaip atrodo PowerPointo skaidrės, kurias neseniai perdariau klientams:

Jeigu ir Jums reiktų tokios kokybės prezentacijų, galite susisiekti ir užsisakyti, pasinaudoję šiais KONTAKTAIS.

Bet tai dar ne visi mano sukurtų skaidrių pavyzdžiai. Štai ką galima padaryti vien tik su PowerPointo programa – (bus parodyta po porą skaidrių iš skirtingų prezentacijų):

Dar vienas PowerPoint prezentacijos skaidrių komplekto pavyzdys:

Per pačias geriausias prezentacijas ar pristatymus 55-95% sėkmės ar nesėkmės lemia tai, ką pranešėjas SAKO, ir tik 5-45% sėkmės priklauso nuo to, kokias skaidres pranešėjas RODO EKRANE.

Tas pats galioja ir su naujausiomis prezentacijų kūrimo programomis, konkuruojančiomis su PowerPoint. Kaip pavyzdys – skaidrės, sumaketuotos mokama programa POWTOON (programos kaina metams – nuo 192 JAV dolerių):

Žemiau yra dar kitoks prezentacijos skaidrių pavyzdys, sukurtas su nemokama programa „Sway“ (dešinėj apatiniame kampe yra mygtukai kitai skaidrei perjungti; viršuj dešiniame kampe galite pasididinti prezentacijos vaizdą – mygtukas su 4 rodyklėm).

Dabar bus prezentacijos pavyzdys, kurį sukūriau naudodamas programą „Canva“. Skaidrę perjungsite apačioje per vidurį esančiais mygtukais.

Ir dar vienas kitokių skaidrių pavyzdys, sukurtas su  mokama programa EMAZE:

Powered by emaze

O čia pavyzdys, sukurtas naudojant programą „Powtoon“:

 

Jus gali sudominti dar keletas pavyzdžių, kur parodyta, kaip nuobodžias skaidres su diagramomis galima perdaryti įdomiau: spauskite čia.

4 atsakymai į “SKAIDRIŲ PAVYZDŽIAI”

    1. Gerb. Daiva, pigiausias būdas – perskaityti knygą „Prezentacija kitaip, arba pamirškite migdančias skaidres“

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *