Alternatyva PowerPointui: nemokama programos „CANVA“ versija

prezentacijų kūrimas, kuria PowerPoint prezentacijas, kaip sukurti gerą prezentaciją

2012 m. Australijoje į rinką išleistas grafinio dizaino (ir tuo pačiu prezentacijų kūrimo) įrankis – internetinė programa „Canva“. Prie šio projekto vadovavimo vėliau prisidėjo ir Guy Kawasaki – buvęs Stivo Džobso „dešinioji ranka“ kompanijoje „Apple“.
Ši programa specialiai sugalvota tam, kad net ir nebūdamas dizaineriu galėtum sąlyginai greitai sukurti prezentacijos skaidres, kurios atrodo kaip dizanerio darbas. Tereikia pasirikti šabloną ir perdėlioti sau tinkamus vaizdus ir tekstus.

Žemiau – vienas prezentacijos pavyzdys, kurį sukūriau naudodamas nemokamą „Canva“ versiją. Skaidrę perjungsite apačioje per vidurį esančiais mygtukais.

Paprastesnė programos „CANVA“ versija yra nemokama – bet ji su labai ribotomis galimybėmis. Sumaketuoja beveik nejudančius vaizdelius – tarsi tai būtų PDF dokumentas. Vieną kitą nuotrauką arba simbolį pasiūlo pasirinkti  „už ačiū“, bet jei nori panašaus stiliaus antros iliustracijos – jau paprašo 1 dolerio. Galima užsisakyti ir pilną versiją – 30-iai dienų pasibandymas nekainuos, vėliau prašys po 12,95 JAV dolerio per mėnesį.

Beje, su „CANVA“ galima kurti ir infografikus – internetui arba atsispausdinimui. Būtent su „Canva“ mano sukurto infografiko pavyzdį galite pasižiūrėti, paspaudę šią nuorodą.

Teksto ir skaidrių autorius – prezentacijų ekspertas Arturas Laskauskas

prezentaciju ekspertas Nr 1Prezentacijų meistriškumo mokėsi  pas geriausius Vokietijos ir Šveicarijos prezentacijų specialistus iš TOP-3 sąrašo. Kuria prezentacijas pagal užsakymus ir veda seminarus „Garantuotos kokybės prezentacija“.

Kontaktai

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *