Vilko prezentacija Raudonkepuraitei (demonstruoju programą „CANVA“)

kaip parengti gerą prezentaciją, prezentacijų kūrimas, kuria prezentacijas

Jeigu pasakos apie Raudonkepuraitę veiksmas vyktų dabartiniais laikais, tikėtina, kad pasakos personažas Vilkas ne šiaip sau  apsimetinėtų Senele, o parodytų Raudonkepuraitei prezentaciją. Kas galėtų paneigti, kad Vilko skaidrės atrodytų štai šitaip…

Šios skaidrės sukurtos, panaudojant mokamą programos „Canva“ versiją.

„Canva“ – tai dar viena palyginti nauja galimybė tiems prezentacijų kūrėjams,  kurie ieško alternatyvų vietoj daug kartų matytos programos „PowerPoint“. Australų  internetinė dizaino programa „Canva“ turi ir nemokamą, ir mokamą versiją (mokamos versijos kaina – 12,95 Eur / mėn.)

Stiprioji „Canva“, kaip prezentacijų  kūrimo priemonės, pusė – šviežesnio stiliaus dizainas, kurį galima pasirinkti iš kelių dešimčių šablonų.

Silpnoji pusė – prezentacijų skaidrėse beveik nėra animacinių efektų (juos tenka pasidaryti kitais būdais, kas buvo padaryta ir šiame „Vilko prezentacijos“ pavyzdyje).
Beje, apie NEMOKAMĄ tos pačios „Canva“ versiją sužinosite , paspaudę čia.

 

Teksto autorius – prezentacijų ekspertas Arturas Laskauskas

prezentaciju ekspertas Nr 1Prezentacijų meistriškumo mokėsi  pas geriausius Vokietijos ir Šveicarijos prezentacijų specialistus iš TOP-3 sąrašo. Pagal užsakymus kuria prezentacijų scenarijus ir išskirtines prezentacijų skaidres. Veda seminarus apie prezentacijas. Yra parašęs populiarią knygą su praktiniais patarimais prezentacijų kūrėjams.

Kontaktai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *